VEVOR 1000W Elektryczna maszyna do waty cukrowej

Komercyjna maszyna do waty cukrowej jest wyposażona w silnik o mocy 1000 W. Większa miska na watę cukrową zapewnia szybką produkcję torebek z watą cukrową, produkując 6 torebek z watą cukrową na minutę, aby zaspokoić Twoje duże potrzeby produkcyjne. Jest w stanie pracować nieprzerwanie przez 1 godzinę bez zatykania się i wyłączania, unikając częstego wyłączania i czyszczenia.

Kontrola temperatury: W przeciwieństwie do tradycyjnych maszyn do waty cukrowej, nasza elektryczna maszyna do waty cukrowej posiada miernik napięcia i regulator temperatury. Zmieniając napięcie, można łatwo regulować temperaturę w zakresie od 95,8 do 233,3°C (204,4–451,9°F). Jeśli chcesz spróbować różnych smaków cukru, potrzebujesz tego urządzenia.

Łatwość obsługi: obsługa tego urządzenia nie może być łatwiejsza. Włącz urządzenie, ustaw temperaturę, pozwól mu się rozgrzać przez 5-6 minut, wsyp cukier do wirującej głowicy, a następnie za pomocą patyczków wyjmij watę cukrową z główki.

Konstrukcja przyjazna dla użytkownika: Ta maszyna do waty cukrowej jest wyposażona w pudełko na cukierki, które zapewnia dodatkowe miejsce do przechowywania rożków/pałeczek waty cukrowej lub opakowań po wacie cukrowej; łyżeczka do cukru jako wyposażenie dodatkowe, wygodna do nabierania i nasypywania cukru; elementy uszczelniające mogą zapobiegać wpadaniu płatków cukru w ​​szczeliny. Dodatkowo certyfikat ETL/CE zapewnia większe bezpieczeństwo podczas użytkowania.

PRACUJ Z DOWOLNYMI CUKIERAMI: Aby przygotować pyszną watę cukrową możesz do jej wytworzenia użyć tradycyjnego cukru, cukru mlecznego, specjalnego cukru do waty cukrowej. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom zmieści się na każdej powierzchni roboczej i idealnie nadaje się na karnawał, festiwale, przyjęcia urodzinowe i wydarzenia sportowe.

Praktyczna szuflada: Dobrze zaprojektowana szuflada do przechowywania jest wykonana ze stali Q235, dzięki czemu jest bardzo wytrzymała. Przydaje się do przechowywania patyczków z waty cukrowej lub paczek waty cukrowej, zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania podczas transportu i utrzymuje zapasy pod ręką podczas użytkowania.

Dodatkowa łyżka: Maszyna do waty cukrowej jest dostarczany z łyżką cukru jako dodatkowym akcesorium. To sprawia, że ładowanie nici cukrowej do głowicy wirującej jest niezwykle łatwym zadaniem. Ponadto ma umiarkowaną wielkość, aby chronić głowicę przed przepełnieniem.

Przydatne linki

Instrukcja obsługi do pobrania.