• Ogrzewanie z bezpiecznikami i okablowaniem- 200 zł.
  • Przedłużacz – 20 zł.
  • Przejściówka 400V na 3x230V + redukcja 32A/16A- 20 zł.

Ogrzewanie namiotu realizowane jest poprzez trzy promienniki podczerwieni podwieszone pod dachem namiotu. Promienniki posiadają regulację mocy grzania w zakresie: 500W, 1000W i 1500W. Sterowanie pilotem.

W ciągu godziny trzy lampy zużywają energii elektrycznej jak poniżej:

Nastawa na 500W – 1,20zł. ; 1000W – 2,40zł.; 1500W – 3,60zł.

Przy imprezie trwającej 10 godzin zużycie energii oscylować będzie pomiędzy 12 zł. – 36 zł. Jest to rozwiązanie wygodniejsze, bezpieczniejsze i tańsze zarówno w kosztach wypożyczenia jak i zużycia energii niż zastosowanie promienników gazowych przy wykorzystaniu butli z gazem.

Praktyczna lampa grzewcza na podczerwień świetnie sprawdza się jako źródło ogrzewania do namiotów ogrodowych i imprezowych. Urządzenie odznacza się kompaktową, łatwą do zawieszenia konstrukcją. Ponadto nie emituje hałasu. Dzięki technologii podczerwieni i mocy 1500 W szybko powstaje przyjemne ciepło. Przestrzeń na podłodze nie jest zajmowana dzięki montażowi sufitowemu.

Efektywny promiennik podczerwieni doskonale ogrzewa powietrze oraz przedmioty umieszczone w zasięgu jego głowicy. Zapewni miłe ciepło podczas wieczornej imprezy. Kratka ochronna zapobiega kontaktowi z grzałką, a stopień ochrony IP34 umożliwia użytkowanie na zewnątrz

Efektywny promiennik podczerwieni doskonale ogrzewa powietrze oraz przedmioty umieszczone w zasięgu jego głowicy. Sapewni miłe ciepło podczas wieczornej imprezy. Kratka ochronna zapobiega kontaktowi z grzałką, a stopień ochrony IP34 umożliwia użytkowanie na zewnątrz

Łatwa i prosta obsługa promiennika dzięki poręcznemu pilotowi zdalnego sterowania. W celu włączenie promiennika należy wcisnąć na pilocie przycisk zasilania. Czerwona dioda na dolnym panelu przestanie świecić i zapali się zielona. Następnie należy wybrać moc z jaką promiennik ma działać.

Łatwa i prosta obsługa promiennika dzięki poręcznemu pilotowi zdalnego sterowania. W celu włączenie promiennika należy wcisnąć na pilocie przycisk zasilania. Czerwona dioda na dolnym panelu przestanie świecić i zapali się zielona. Następnie należy wybrać moc z jaką promiennik ma działać.

Zabezpieczenie ogrzewania oraz innych naszych urządzeń cateringowych stanowi rozdzielnica prądowa wyposażona w bezpiecznik 16A oraz wyłącznik różnicowo-prądowy 35A.

W Państwa domu gniazdko elektryczne, do którego będzie podłączona rozdzielnica powinno być zabezpieczone bezpiecznikiem minimum 16A. Jeśli grzejniki będą pracować na maksymalnej mocy to należy przygotować dwa gniazdka 16A oddzielnie zabezpieczone na tablicy bezpiecznikowej. W wypadku wybijania bezpiecznika gdy wszystkie są podłączone do jednego gniazdka należy zmniejszyć moc promienników. Istnieje możliwość podłączenie ogrzewania do zasilania trójfazowego – posiadamy odpowiednie adaptery.  Rozdzielnica stanowi część zestawu grzewczego.

Do podłączenia rozdzielnicy do Państwa instalacji niezbędny jest przedłużacz elektryczny (budowlany) o przekroju kabla 3×2,5mm². Długość przedłużacza musi zapewniać możliwość sięgnięcia do gniazdka elektrycznego zabezpieczonego bezpiecznikiem 16A. Przedłużacze ogrodowe nie nadają się do tego celu.

Przedłużacz nie wchodzi w skład zestawu grzewczego. Jeśli Państwo takiego nie posiadacie można go u nas wynająć za dodatkową opłatą.

Przejściówka 400V na 3x230V

Pozwala na podłączenie ogrzewania w zasilania trójfazowego.

  • Wtyk 16A/5 400V na 3 gniazda 230V
  • Każde gniazdo na osobnej fazie.
  • Gniazdo gumowe 230V z bolcem.
  • Przewód OW 2,5mm² 0,5m

Redukcja z 32A na 16A

  • Wtyczka 32A/5
  • Gniazdko 15A/5
  • Przewód OW 2,5mm² 0,5m

Namioty / 4×4 / 4×6 / 4×8 / 4×10 / 4×14